Вирішили зробити ремонт і плануєте замовити нові меблі для кухні? Не поспішайте робити замовлення, поки не ознайомитеся з найпоширенішими помилками при купівлі кухні на замовлення.
Помилка №1. «Я сам знаю як повинна виглядати кухня»
Існує такий тип клієнтів, які прочитавши 2-3 статті про меблі в інтернеті думають, що вони тепер професіонали та зможуть самостійно займатися всіма етапами виробництва кухні. Звичайно, в інтернеті можна дізнатися основні правила, при цьому кухня в собі таїть безліч прихованих деталей. Проконтролювати нерівність стін і підлоги, розведення електрики та комунікацій, відповідність стилю нової кухні зі старим типом приміщення, монтаж витяжки та інші моменти просто неможливо, якщо у Вас немає відповідних знань і освіти.
Висновок: Без допомоги дизайнерів інтер’єру кухні та фахівців з ремонту обійтися неможливо. Адже тільки з їх допомогою можна створити довговічний і якісний виріб. Запевняємо Вас, співпраця з компанією «RL-mebel» буде комфортною та успішною.
Помилка №2. Освітлення – не найважливіша річ
Декілька рівнів світла – основний принцип ідеального освітлення вашої кухні. Кожна зона кухні на замовлення, будь то приготування, прийом їжі або миття посуду, повинні бути оснащені достатньою кількістю світильників. Організувавши освітлення грамотно, у Вас вийде перетворити кухню з «гарячого цеху» в затишну обідню зону, де можна буде проводити багато часу за приємними сімейними посиденьками.
Висновок: організація світла на кухні – не найцікавіша частина проєктування, але досить важлива. Інвестуйте трохи коштів і часу в даний елемент – це дозволить зробити кухню більш безпечною і створить гарний настрій.
Помилка №3. «Трикутник не важливий»
Клієнти, які приймають рішення замовити меблі для кухні, напевно чули про таке вираженні, як «робочий трикутник». І для тих, хто мало знайомий з цією концепцією, вона може здатися дивною. Правило трикутника було винайдено в 40-х роках минулого століття і не втратило актуальності й досі. У ньому йдеться, що три головні зони на кухні повинні складати трикутник, в ідеалі – рівносторонній. Під цими трьома зонами розуміють холодильник, мийку і плиту.
Висновок: якщо Ви бажаєте заощадити час і сили на кухні, звести до мінімуму фізичне навантаження і прискорити процес приготування їжі, то не встановлюйте важливі складові кухні в різних кутах.
Помилка №4. «Мені потрібно швидко!»
Досить часто до нас звертаються клієнти зі словами: «меблі на кухню терміново», «через тиждень мені потрібно, щоб вбудована кухня стояла у мене», «як швидко можна купити модульну кухню» та інші подібні «побажання». Запевняємо Вас, таке малоймовірно. Кожна квартира або будинок має свої особливості та недоліки: трапецієподібну стелю, нерівні стіни та підлогу, незакінчений ремонт, а без заміру виготовити кухню просто неможливо. Звичайно на ринку присутні компанії, які виготовлять Вам «найкращу кухню» за тиждень. Але швидше за все Ви отримаєте звичайну і мало функціональну кухню, яка завалялася на складі. А виглядати вона буде дешево і без смаку. А тепер дайте відповідь самі собі на питання, Ви хочете такі меблі?
Висновок: Ви знайдете безліч компаній, які запропонують меблі для кухні за 7 днів, але майте на увазі, що якість такого виробу, функціональність і зовнішня складова будуть на дуже низькому рівні.
Помилка №5. «Куплю недорогу кухню»
Кухня – це останнє на чому потрібно економити. Якщо Ви прийняли рішення замовити кухню від виробника, то Ви повинні розуміти, що встановлюєте її мінімум на 10 років. А будь-яка економія на фурнітурі, матеріалах, кухонній техніці призведе до того, що у Вас звичайно вийде зберегти кілька тисяч, але отримаєте Ви меблі з дешевих, і, відповідно, не якісних матеріалів і фурнітури. У підсумку, при перших перепадах температури, при підвищеній вологості та навантаженнях – фурнітура почне заїдати, плівка відклеюватися, а стільниця може і зовсім роздутися від вологи.
Висновок: економія на кухні призведе до того, що Ви будете мучитися з нею дуже довго. А в підсумку Вам доведеться вкласти ще більше грошей на регулярний ремонт і заміну матеріалів.
Помилка №6. Безліч відкритих полиць
Ось уже кілька років легкі, відкриті полиці на кухні залишаються в топі модних дизайнерських трендів. Попри те, що вони дозволяють візуально розвантажити простір і позбавити вас від тиску масивних шаф, вони вимагають регулярного порядку. Якщо перестаратися з кількістю відкритих стелажів, то заставлена посудом і декором кухня перетвориться в захаращені приміщення, в якому буде важко підтримувати порядок.
Висновок: не переборщіть з полицями, адже все, що знаходиться відкритим, привертає погляд і, відповідно, вимагає особливої впорядкованості. Кухонні полиці – не виняток. Якщо ви хочете, щоб ваші кухонні меблі виглядали ідеально, доведеться невпинно стежити за їхнім станом і тим, що зберігати на полицях порядок неможливо без чистоти. І перш ніж оснастити свою кухню відкритими стелажами, дайте собі відповідь на питання: чи готові Ви регулярно відмивати від пилу і жирового нальоту полки та увесь їх вміст?
Помилка №7. «Зберу кухню сам»
Деякі клієнти компанії, замовляючи кухню у нас, бажають самостійно зайнятися її складанням і заощадити на цьому гроші. Аргументують вони це тим, що в збірці немає нічого складного – всього лише пара шафок і полиць. При цьому, самостійна збірка сповнена сумними наслідками. Будь-яка серйозна помилка призведе до того, що постраждають не тільки меблі, але і ваш гаманець. Багато хто намагається зібрати меблі, ніколи не тримавши в руках інструмент. В такому випадку відмовтеся від самостійної збірки відразу, бо можете завдати шкоди не тільки майну, а й власному здоров’ю. Якщо ви цінуєте власний час, варто скористатися послугами професіоналів. Досвідчений майстер може повністю зібрати кухонні меблі за 1-2 дні. Новачкові в цій області знадобитися не менше 5 днів. Гроші можна заробити, втрачений час – не повернути.
Висновок: не намагайтеся економити на речах, якими Ви плануєте користуватися як мінімум 10 років. Набагато ефективніше довірити монтаж меблів фахівцям «RL-mebel». Запевняємо, якість установки буде на вищому рівні!